Zamiast samochodu, wybierz rower

Jak co roku, 22 września obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu. W wielu miastach w Polsce kierowcy są tego dnia zwolnieni z opłat za bilety komunikacji miejskiej. Zamiast samochodu, wybierz rower i tym samym zadbaj o środowisko.

Zamiast samochodu, wybierz rower

Dzień bez Samochodu zaplanowany został we wrześniu, dzięki czemu kierowcy mogą śmiało dojechać do pracy rowerem, nie patrząc na pogodę.

Wybierz rower

Dzień bez Samochodu zaplanowany został we wrześniu, dzięki czemu kierowcy mogą śmiało dojechać do pracy rowerem ?, nie patrząc na pogodę ⛅️. Plusów takiego rozwiązania jest bardzo dużo. Oprócz walorów czysto zdrowotnych, podczas takiej przejażdżki możemy również zwiedzić najbliższą okolicę ?, a na to zazwyczaj nie ma czasu, gdy prowadzimy auto ?. Poza tym rowerzyści nie stoją w korkach ?, co nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo czasu ?, ale również ogranicza frustrację. Można w ten sposób poprawić swoje ogólne samopoczucie ?.

Pracownicy sklepu rowerowo-sportowego Sporti.pl w Dzień bez Samochodu na pewno dadzą dobry przykład i przyjadą do pracy rowerami ?.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *