Rowery treningowe i orbitreki Vivo

W naszej ofercie pojawiły się nowe rowerki treningowe i orbitreki Vivo. Wśród innych modeli tego typu urządzeń sprzęt Vivo wyróżnia się swoim nowoczesnym designem, kolorystyką i wzornictwem. Urządzenia treningowe firmy Vivo są tak skonstruowane, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Zastosowano w nich wiele funkcjonalnych rozwiązań, bardzo przydatnych podczas codziennych treningów. Ponadto sprzęt treningowy Vivo charakteryzuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

 

Orbitreki i rowery treningowe Vivo to urządzenia przeznaczone w głównej mierze do użytkowania w domu i dedykowane osobom, które lubią ćwiczyć samodzielnie w zaciszu domowym. Są osoby, które wolą ćwiczyć w klubach fitness pod okiem instruktora, ale jest także wielka ilość osób, które preferują treningi we własnym domu. Odbywanie treningów w domu ma wiele plusów. Najważniejszym z nich będzie na pewno fakt, że ćwiczymy wtedy kiedy mamy czas, o dowolnej porze dnia, w momencie, który nam najbardziej odpowiada. Nie musimy wychodzić z domu, więc nie tracimy czasu na przygotowania i dojazd do ośrodka fitness czy siłowni. Dodatkowo możemy ćwiczyć przy ulubionej muzyce lub oglądając interesujący nas program czy film w telewizji.

 

A co zyskujemy dzięki takim treningom? Otóż regularne ćwiczenia na orbitrekach i rowerkach Vivo bardzo dobrze wpływają na naszą kondycję. Dzięki takiej aktywności fizycznej wzmacniamy nasz organizm, zarówno jeśli chodzi o ogólną sprawność fizyczną, ale także poszczególne partie mięśni czy też krążenie. Bardzo ważną i docenianą zaletą treningów na takich urządzeniach jest to, że odgrywają nieocenioną rolę w odchudzaniu, gdyż skutecznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów powinny zainteresować się sprzętem do ćwiczeń Vivo. Dzięki systematycznym ćwiczeniom na rowerku lub orbitreku szybko gubi się dodatkowe kilogramy, a jednocześnie nie są to ćwiczenia zbyt forsowne. Każdy może dostosować stopień obciążenia i tempo treningów do własnych indywidualnych upodobań i możliwości. Takie właśnie rowerki typu pionowego polecane są dla osób mających problemy krążeniowe i kardiologiczne. Korzystnie działają też na wydolność płuc, jak też wzmacniają mięśnie ud, podudzi i pośladków.

[singlepic id=21 w= h= float=center]

Sprzęt do ćwiczeń marki Vivo zaprojektowany został z myślą o treningach domowych, rowerki i orbitreki mają więc rozmiary dostosowane swoją wielkością do powierzchni naszych mieszkań. Są zgrabne, kompaktowe, nie zajmują zbyt wiele miejsca. Oprócz tego są to urządzenia łatwe w montażu, a także intuicyjne i proste w obsłudze. Specjalna konstrukcja zapewnia stabilność sprzętu oraz jego cichą pracę. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym są to urządzenia trwałe i wytrzymałe. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości daje pewność, że orbitreki i rowerki treningowe Vivo będą nam sprawnie służyć przez długie lata użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na powyższe modele >>