Najlepsze aplikacje sportowe

Jedna aplikacja a multum korzyści – powiadają. Niekiedy trudno się z tym nie zgodzić. Pewne jest jedno, że aplikacje sportowe stały się powszechne w codziennym użyciu, niezależnie od dziedziny naszego życia. My skupimy się oczywiście na aplikacjach dla osób aktywnych fizycznie ?. 

? Co prawda niektórzy z Was konsekwentnie korzystają z różnego typu aplikacji sportowych ? na co dzień, to jednak jest całkiem spore grono użytkowników, którzy nadal nie zainstalowali jeszcze żadnej aplikacji, a niekiedy nawet o żadnej nie słyszeli ?. Poznajmy najpopularniejsze i najchętniej polecane aplikacje sportowe na telefon.

Aplikacje sportowe = wiele innowacyjnych funkcji

Na przestrzeni ostatnich lat powstało multum genialnych aplikacji ? dla rowerzystów, sportowców i nie tylko. Nie da się ukryć, że telefony wyraźnie odmieniły sposób funkcjonowania większości ludzi, którzy lubią aktywnie ? spędzać poszczególne części dnia. Pozwalają zmierzyć puls ?, aktualne wyniki, wyznaczyć dystans ?. Pozostaje tylko kwestia wyboru. Które aplikacje mobilne dla sportowców warto mieć w swoim telefonie❔

MAPS.ME

Doskonała aplikacja z darmowymi, bardzo dokładnymi mapami całego świata ?. Co istotne działa offline, czyli będąc poza zasięgiem ? można nadal z powodzeniem z niej skorzystać . Posiada także podstawową nawigację, która wspomoże np. podczas dalekiej wyprawy rowerowej ? lub przechadzek po nieznanych terenach ?.

Najlepsze aplikacje na rower.

                                                                                                Najlepsze aplikacje na rower.

BIKE CITIZENS

Fenomenalna nawigacja przygotowana stricte dla rowerzystów ?. Prowadzi możliwe najdalej od głównych ulic i wybiera trasy typowo rowerowe ?. Pozwala doskonale poznać wiele miejsc w danym mieście i sprawić, że przejażdżki lub dojazdy do pracy staną się mniej stresujące ?. Według wielu to obecnie najlepsza nawigacja dla rowerzysty miejskiego.

NAVIKI

NAVIKI to w pewnym sensie przeciwieństwo poprzednika – BIKE CITIZENS. Ta świetna aplikacja pomoże zaplanować każdą daleką wyprawę na rowerze ?. Podczas planowania trasy z użyciem NAVIKI możecie m.in. sprecyzować to jakim rowerem jedziecie (MTB, Szosowy, Trekking) a program przygotuje trasę specjalnie pod Wasze możliwości ?. Nadaje się idealnie do np. bicia rekordów.

BIKE REPAIR

Pozostajemy jeszcze przy aplikacjach typowo rowerowych ?. Jak wiadomo nie każdy zna się na mechanice rowerowej, choć zapewne każdy rowerzysta chciałby mieć ją w małym palcu. Z pomocą przychodzi wspomniana w tytule aplikacja ?, gdzie znajdziecie poradniki i instrukcje obsługi poszczególnych napraw rowerowych ? z wykorzystaniem dobrej jakości zdjęć.

Najlepsze aplikacje dla sportowców.

                                                                                        Najlepsze aplikacje dla sportowców.

CYCLEMETER

Poniekąd zostawiamy rowery ? i przechodzimy do aplikacji bardziej multifunkcyjnych. CYCLEMETER to aplikacja, która nadaje się m.in. do jeżdżenia rowerem ?, biegania, pływania kajakiem, wspinaczki, ?nordic walkingu, etc. ? CYCLEMETER nagrywa trasę z GPS oraz krokomierza, który wbudowany jest w telefon. Można tworzyć customowe treningi lub skorzystać z przykładowych, wgranych w aplikację ?. Ponadto aplikacja zapisuje całą Waszą aktywność fizyczną do kalendarza i przekazuje informacje do zakładki ? ‚zdrowie’.

ENDOMONDO

Według wielu osobisty trener ?, który mieści się w kieszeni. Jeżeli biegacie, ?uprawiacie dalekie przechadzki, jeździcie na rowerze, pływacie ? lub po prostu codziennie ćwiczycie ?, aplikacja doskonale będzie motywować Was do pracy i co istotne, bawić ?. Zapisujcie pokonane trasy, pobite rekordy i publikujcie swoje wyniki na społecznościach, do których należy już ponad 25 mln użytkowników ? – a to wszystko dzięki jednej aplikacji.

POWERNAP I SLEEP CYCLE

Dwie bardzo fajne aplikacje sportowe, dzięki którym odpowiednio zregenerujecie organizm po ciężkim treningu ?. Będziecie mogli monitorować fazy snu ?oraz budzenia się, a aplikacje pomogą ustalić najlepsze godziny na pobudkę ? i pójście spać. Wszystko po to, byście obudzili się wyspani i mieli odpowiednio dużo siły na trening kolejnego dnia ?.

Która z aplikacji spodobała się Wam najbardziej❔ Zgodzicie się ze stwierdzeniem, że powstały po to, by ułatwić i usprawnić treningi❔ Zachęcamy do skorzystania z ww. aplikacji sportowych ?, dzięki którym Wasz trening stanie się jeszcze efektywniejszy ?, a Wy bardziej zadowoleni. Korzystacie jeszcze z innych ciekawych aplikacji mobilnych❔Napiszcie w komentarzu dlaczego warto z nich korzystać❕

Jedno przemyślenie nt. „Najlepsze aplikacje sportowe

  • ciekawy wpis ale musze przyznac ze i tak zdecydowana wiekszosc uzywa endomondo – takie realia, fejsbook musi sie dowiedziec o zyciowych rekordach 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *