Jakie sanki na szaleństwo po górkach?

Za oknem śnieg? Jak śnieg, to sanki. Nie ma innej opcji. Marzy o nich każde dziecko, które chce zjechać z największej góry w swojej okolicy. Sporti.pl posiada szeroki wybór sanek tradycyjnych oraz ślizgów. Co najlepiej kupić swojemu dziecku? 🙂

Przed zakupem

Zanim zdecydujesz się na zakup sanek w naszym sklepie internetowym, pragniemy zapewnić, że kupując w sporti.pl nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka na stoku. Posiadamy dobre produkty o doskonałej jakości, które będą gwarancją doskonałej zabawy.

sanki sporti.pl

Rodzaje sanek

Sanki, to sanki – powiadają. Co tu dużo mówić, do niedawna wybór sanek na rynku był bardzo mały. Można było kupić tradycyjne sanki drewniane o spłaszczonych płozach, pokryte niewielką warstwą metalu. Tyle. Co prawda frajda równie duża dla dziecka, ale wyobraźmy sobie, jak zareaguje nasza pociecha na widok nieco bardziej nowoczesnych pozycji… Efekt murowany! 😉 Producenci sanek z którymi współpracujemy wprowadzili do swoich produktów wiele udogodnień dlatego zdecydowaliśmy się podzielić dostępne w naszej ofercie sanki na:

  • sanki do ciągnięcia po śniegu;
  • sanki do zjeżdżania;
  • sanki uniwersalne.

Jesteś ciekaw, jakie cechy posiadają wspomniane rodzaje sanek? Sprawdź i wybierz odpowiedni model, który spełni oczekiwania Twojego dziecka.

Modele do ciągnięcia po śniegu

Takie sanki posiadają spłaszczone płozy, co sprawia, że nie powinny się wywracać i chybotać. Na płozach znajdują się podparcia dla nóg, dzięki czemu jazda jest wygodniejsza i pozwala uniknąć przypadkowego hamowania nogami. Bardzo dobrym rozwiązaniem, które cenią nasi Klienci jest także oparcie na tylnej części siedzenia, które zapobiega ewentualnym wypadkom. Sanki do ciągnięcia, co chyba oczywiste, posiadają sznurek do ciągnięcia lub w niektórych modelach drążek do pchania. Oferta tego typu sanek została skierowana w stronę najmłodszych, którzy dopiero poznają, co to zima. Najlepsze i najpopularniejsze w sporti.pl sanki do ciągnięcia po śniegu to modele klasyczne tj. drewniane.

sanki w sporti

Sanki do zjeżdżania z górki

Posiadamy doskonałe egzemplarze do zjazdów z górki. Oferujemy sanki, które zapewnią Waszym pociechom szybką jazdę, a jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Konstrukcja takich sanek jest niezwykle wytrzymała i lekka, co pozwoli dziecku bez problemu wynieść sanki na szczyt góry i bezpiecznie zjechać w dół. W ofercie sporti.pl mamy dostępne sanki plastikowe, drewniane z metalowymi płozami oraz bardzo popularne ostatnimi czasy ślizgi o różnych kształtach i kolorach. Ta grupa to sanki, które najbardziej nadają się do zjazdy z góry, ale gorzej wypadają na płaskich powierzchniach.

Egzemplarze uniwersalne

Jeżeli nie możesz się zdecydować, to nic straconego. Posiadamy także modele sanek uniwersalnych, które doskonale nadadzą się zarówno do ciągnięcia po śniegu, jak i do szybkich zjazdów z góry. Tego typu sanki posiadają płozy zakończone baranimi rogami (jak w przypadku modeli do szybkiej jazdy), ale nie są one zbyt szerokie. Ponadto sanki uniwersalne posiadają zwykle oparcie pod nogi, co nie przeszkadza w zjazdach a ułatwia jazdę po płaskim śniegu. Zapraszamy do zakupów i życzymy udanego szaleństwa z Waszymi dziećmi! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *